Zimní ubytování v Jizerských horách

Zimní dovolená v Jizerských horách

Náš penzion v Lázních Libverda čeká právě na Vás!

Ubytujte se v jednom z našich 7 plně vybavených apartmánů a zažijte nezapomenutelné chvíle v malebné zimní krajině Jizerských hor. Každý apartmán nabízí vlastní kuchyňku, toaletu a sprchu pro maximální komfort.

Zažijte bílou zimní idylku v nejkrásnější části Jizerských hor. V místě s krásným výhledem na štíty hor, odkud se i Jizerské hory jeví jako velehory. 

zimní ubytování v jizerských horách

Ideální ubytování v Jizerských horách přes zimu

Zimní radovánky začínají přímo u nás. S naší společenskou místností, zázemím pro děti a lyžárnou nebudete potřebovat nic víc. Vše, co potřebujete pro perfektní zimní dovolenou, najdete přímo zde. 

A máte pejska? Nevadí, vítaní jste i se psem… 

Jizerské hory a běžky - dokonalá kombinace

Jste nadšení běžkaři? V okolí našeho penzionu naleznete řadu běžkařských tratí, včetně oblíbené Jizerské magistrály. Přijeďte k nám do Jizerek na běžky a užijte si nekonečné kilometry dokonale upravených tratí.

Jizerské hory - lyžování pro všechny věkové kategorie

Nedaleko našeho penzionu naleznete několik lyžařských středisek, ideálních pro rodiny s dětmi, začátečníky i pokročilé lyžaře. 

Sjezdovka z polské strany Smrku

Hned “za rohem” na vás čeká lanovka Gondola se sjezdovkou, která se nachází v nedalekém polském městě SWIERADOW ZDROJ (cca 15 km). Gondola nabízí pro vášnivé lyžaře 2,5 km dlouhou sjezdovku s proměnlivým stupněm obtížnosti a láká i na noční lyžování – sjezdovka je osvětlená v celé délce a patří k nejlépe osvětleným v celém Polsku.  Kabinková lanovka pro 8 osob. V areálu se nachází i nově vybudovaný snowpark pro milovníky snowboardu i cvičný svah pro děti.  

Ski areál Ještěd

Moderní ski areál areál Ještěd v Liberci. Tratě na Ještědu jsou všech stupňů obtížnosti a jejich celková délka činí cca 10 km. Areál prošel nedávno rozsáhlou rekonstrukcí a rozšířením hlavních sjezdovek. 

 

Proč si vybrat náš penzion?

  • Lokalita : Nejkrásnější strana Jizerských hor, ideální pro běžkařské trasy i sjezdové lyžování.
  • Komfort : Moderní apartmány s veškerým vybavením.
  • Pro rodiny : Perfektní zázemí pro děti se společenskou místnost pro pohodové večery.
  • Lyžařské vybavení : Prostor pro uložení vašeho lyžařského vybavení v naší lyžárně.

Neváhejte a rezervujte si svůj apartmán ještě dnes! Zažijte zimní dovolenou v Jizerských horách, o které budete vyprávět ještě léta.

Nabízíme vám dokonalou kombinaci komfortu a přírodní krásy Jizerských hor. Těšíme se na vaši návštěvu!

Napište nám